GÜRİŞ İŞ MAKİNALARI ENDÜSTRİ A.Ş.

GÜRİŞ İŞ MAKİNALARI ENDÜSTRİ A.Ş. ; 1984 yılında GÜRİŞ İTHALAT İHRACAT VE PAZARLAMA A.Ş. adıyla kurularak, GÜRİŞ HOLDİNG bünyesine katılmıştır.

2010 yılında GÜRİŞ İŞ MAKİNALARI ENDÜSTRİ A.Ş. adını alan firma, kuruluş yıllardan itibaren ülke ve dünya gerçeklerini doğru analiz ederek, beton santralleri ve kırma eleme tesisleri üzerine yoğunlaşmıştır.

Kendi alanında, dünya çapında bir çok başarıya imza atan GÜRİŞ ENDÜSTRİ diğer Holding Şirketleri ile birlikte, Holding’in bu günlere gelmesinde önemli katkılarda bulunmuştur.

Beton Santralleri ve Kırma Eleme Tesisleri üzerinde uzmanlaşan GÜRİŞ ENDÜSTRİ, bu konuda güncel teknolojiyi yakalamakla kalmamış, dünya çapında bu teknolojiyi kendi markası ile geliştiren ve üreten, kuruluşlardan birisi haline gelmiştir.

Sabit ve mobil beton santrallerinin yanı sıra, kırma eleme tesislerinin ihtiyaca göre geliştirilmesi ve anahtar teslimi kurulmaları konusunda da, rakiplerinin ötesine geçmeyi başarmış ve dünya çapında faaliyet gösterir hale gelmiştir.

GÜRİŞ HOLDİNG'in gözde kuruluşlarından birisi olan GÜRİŞ ENDÜSTRİ, Japon Furukawa ile anlaşmasının ardından kısa sürede, hidrolik kırıcı ve deliciler konusunda Furukawa’nın dünya üzerindeki en önemli çözüm ortaklarından birisi haline gelmiştir.

Yedek parça ve servis konusunda dünya çapında verilmekte olan hizmetin kalitesi, GÜRİŞ ENDÜSTRİ‘nin en önemli başarılarındandır.

GÜRİŞ ENDÜSTRİ, geçmişte olduğu gibi gelecekte de, GÜRİŞ HOLDİNG’in ve ülkemizin lider kuruluşları arasında olmanın yanı sıra, faaliyet ve ürünlerini tüm dünyaya ulaştırmak amacıyla, alt yapısını daha da güçlendirmeyi, AR-GE‘ye daha fazla yatırım yaparak, dünya çapındaki müşterileri için çok daha verimli ürünler üretmeyi hedeflemektedir.

Adres
Cevizli Tugay Yolu No: 8
MALTEPE
İSTANBUL
Telefon+ 90 (216) 305 0557
Faks+ 90 (216) 305 4812
Webwww.gurisendustri.com
E-Postainfo@gurisendustri.com